У Страсну п`ятницю відбудеться молитва канонами Тезе

taizeМолитва з канонами Тезе біла Хреста.

 У кожну п’ятницю у спільноті Тезе відбувається молитва з поклонінням хресту. Співаючи медитаційні канони можна довший час перебувати прихилившись до хреста. Знають цю молитву учасники Європейських Зустрічей Молоді.

Поклоніння хресту є головною частиною Літургії Страсної П’ятниці в латинській традиції. В п’ятницю 3 квітня на парафії св. Йоана Павла, під час Літургії Страсної П’ятниці, відбудеться поклоніння хресту та спів канонів Тезе. Можна буде в цій молитві, віддаючи Розп’ятому Христу своє життя, доручити йому свої турботи і тих, що страждають.

Молитва відбудеться  у п’ятницю 3 квітня  о  18.30, в каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ (Хуторівка 35 а)

о. Григорій Драус

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Римська Пасха

Ср Кві 1 , 2015
В минулих роках  Парафія св. Йоана Павла проводила в УКУ «Римське Різдво», передбачене і як святкування для своєї громади,  і як приклад, як можна провести святкування вдома. З подібною метою, в суботу 4 квітня о 18.00 відбудеться «Римська Пасха» (Великдень за латинським календарем). В першій  частині за спільним столом Студентський […]

Вам може сподобатися

Breaking News