Урочисте відкриття катехитичного року в парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові. Серед учнів – 12 катехуменів

Традиційний початок катехитичного року цього року мав незвичний характер. Окрім дітей парафіян, які роками беруть участь у катехизації, цього року до них приєдналися діти, які мали перший контакт із Церквою у літніх християнських театральних таборах.

У зв’язку з приїздом тисяч нових жителів зі сходу України не лише після війни, а й раніше, структура колись дуже релігійного Львова дещо змінюється. Новосели зазвичай цінують релігійність львів’ян і охоче сприймають душпастирські програми. Доказом цього є нові учасники катехизації для дітей. Серед сімей біженців війни, які живуть у парафіяльному домі і якими опікується архідіецещіяльний Карітас-Спес, дванадцять осіб (зокрема двоє дорослих) продовжують готуватися до хрещення.

На Святій Месі отець настоятель Гжегож Драус нагадав стару мудрість: «З дітьми треба говорити про Бога до дванадцяти років, інакше прийдеться  усі інші роки Богу говорити про дітей”. Я вітаю батьків, які дбають про віру своїх дітей. Вони будуть їсти плоди їхньої мудрості, а ті, хто зараз не дбає про передачу віри дітям, на жаль, пожинатимуть гіркі плоди. Дякую моїм друзям з Любліна, які турбуються про біженців і нашу парафію, бо вони пожертвували цукерки, спеціально загорнуті в листівки з прислів’ями українською. Ось так виглядає турбота про передачу віри».

Після Святої Меси відбувся концерт парафіяльного дитячого гурту «Божі перлинки». Катехизація на парафії, крім звичайних вікових груп, проводиться також і для колективу «Божеські перлини», де є діти різного віку, і вони утворюють злагоджену спільноту. У залі тривали ігри та презентації катехитичних занять. Були представлені педагогічні пропозиції: музичні заняття для дітей 3-5 років, денна та вечірня підготовка до школи, шахи.

Волянський Віталій

Next Post

Величезний інтерес до денних дитячих таборів у Львові

Чт Вер 7 , 2023
Кінець десяти змін випав на день св. Йосипа де Каласанса, вихователя молоді. Для багатьох сімей ідеальною пропозицією є парафіяльні табори з цілоденним перебуванням. Важко йти разом у подорож, потрібно дати і дітям відпочинок, щоб вони не сиділи вдома з турботою. Християнські табори, організовані театром «Еммануїл» ім. Кароля Войтили при парафії […]

Вам може сподобатися

Breaking News