Урочистість Всіх Святих і дні молитви за померлих. Свято вічності

В католицькому календарі листопад скеровує наші думки на вічність. Бо 1 листопада святкується день Всіх Святих, а 2 листопада – день молитви за померлих.

Таким чином, в одній урочистості ми вшановуємо усіх, котрі досягли правдивої мети нашого паломництва на землі – щасливої вічності. Наше життя є боротьбою, яка визначить нам всю вічність, боротьбою між щастям у Небі та стражданнями пекла. Дивимось на переможців, тих, які добре пережили дочасне життя, щоб мати змогу тут жити мудро. Одночасно представляємо Богові наших близьких померлих, щоб були приєднані до тих, котрі є спасенними і щасливими.

Загалом тайну вічності добре зображує ікона «Останній Суд» (оригінал знаходиться у Святій Землі), символіка котрої буде представлена на Службах 1 листопада.

В римо-католицькій каплиці св. Йоана Павла ІІ (Львів-Сокільники, вул. Стрийська, 6, перша зупинка за автовокзалом в напрямку «Ашану») молитви за померлих 1 і 2 листопада будуть о 9.00 і 18.30.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на катехези нової євангелізації

Чт Лис 9 , 2017
22 жовтня 1978 року Іван Павло ІІ розпочав понтифікат (служіння як Папа Римський). Своєю поведінкою та словом достукався до сердець людей. Підходив до вірних, розмовляв з ними. З пам’яттю про християн, які  страждали від переслідування в країнах комуністичного режиму (в присутності послів тих країн), взивав: «Не бійтеся! Відкрийте, відкрийте навстіж […]

Вам може сподобатися

Breaking News