Увесь світ у Львові – Римське Різдво для всіх

 

На спільне святкування Різдва (у ніч з 24 на 25 грудня),  у невеликому римсько-католицькому душпастирському осередку бл. Йона Павла ІІ у Львові, прибуло чимало гостей. Їх було у тричі більше, ніж самих вірних, котрі беруть активну участь у житті громади.

Під час святкування Різдва відбулась вігілія, благословення  шопки, сіна та інших символів. Віфлеємський вогонь урочисто принесли  скаути. Святкування  було доброю нагодою ознайомитися з традиціями проведення святвечора в інших культурах, бо серед учасників були і студенти католики з Африки, а також мусульмани з Сирії (Детальніше можна переглянути тут).

Опівночі римсько-католицькі та греко-католицькі священики провели Службу – «пастирку»,  а проповідь виголосив о. д-р Юрій Щурко, керівник духовно-пасторального відділу УКУ.

о. Григорій Драус

 

 

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

HABEMUS PAPAM!

Чт Бер 14 , 2013
HABEMUS PAPAM! Маємо Папу! Хорхе (=Юрій) Марія  Бергольйо (Jorge Mario Bergoglio) – ПАПА РИМСЬКИЙ ФРАНЦИСК Наступник Апостола Петра, котрий був єпископом Риму про якого Христос сказав: «Ти є скеля, на якій збудую Мою Церкву» і «Утверджуй своїх братів [у вірі]». Єдність з наступником Петра є ознакою католицької віри. Презентуємо фото: 1. […]

Вам може сподобатися

Breaking News