Великодня меса із римо-католицького Храму св. Йоана Павла ІІ

Сьогодні християни західного обряду відзначають Воскресіння Христове. Зараз відбувається еликодня Меса у храмі св.Йоана Павла ІІ у Львові ( Сокільники).

Історія парафії:
Джерелом парафії є група молодих римо-католицьких сімей, які збиралися в домах на молитві і читанні Біблії. Архієпископ Мечислав Мокшицький запросив о. Григорія Драуса для утворення нової парафії і ця група стала її фундаментом – як спільнота Неокатехуменальної Дороги. Український Католицький Університет дуже зичливо прийняв парафію в свої каплицю і приміщення і від 25 грудня 2011-го став місцем літургій і катехизацій парафії.

У 2017 р. Архієпископ освятив каплицю. 18 липня 2020-го кардинал Конрад Краєвський консекрував храм.

Продовжується будова Центру св. Йоана Павла ІІ.

Дцшпастирські групи в парафії св. Йоана Павла ІІ: Неокатехуменальна Дорога (3 спільноти), Живий розарій, Європейський сімейний центр “Традиція”, Домашня Церква, АА, Ал Анон, Анонімні Наркомани, Фоколаре, Музичні гурти: “Дияконія музична”, “Sal terrae”, “Lux mundi”; Християнський театр “Еммануїл” ім. Кароля Войтили, Родина «Радіо Марія», Редакція “Нова катехеза”, редакція катехетичного журналу “Добра новина”, спільнота єврейська, душпастирство італійське.

Римо-католицька Парафія св. Йоана Павла ІІ огортає франківський район Львова (південь міста) та підльвівські Сокільники й Солонку.

Священики, котрі сьогодні відправляють Месу:
– о. Григорій Драус, настоятель парафії св.Йоана Павла ІІ
бенедиктинці-капелани з монастиря св.Йосипа з Солонки:
– о. Леопольд Рудзінський
– абат о. Максиміліян Навара

Моляться монахині-бенедиктинки з монастиря св. Йосипа, який був відкритий 19 березня 2021 р. і знаходиться на терені парафії св. Йоана Павла ІІ. Це споглядальний (контемплятивний) монастир, монахині провадять молитву і працю в стінах монастиря. Плекають літургійні співи, тричі у день співають Літургію Годин. Сестри прибули з Житомира.

Нинішня Великодня Меса також має статус приміційної – це перша Служба Божа нововисвяченого священика у парафіяльному храмі. Неопресвітер головує під час Служби Божої, а наприкінці вділяє всім присутнім приміційне благословення, яке має ранг папського благословення з можливістю повного відпусту.

Пасхальні Служби ініціюють проголошення Доброї Новини, яке випливає з характеру Пасхи. Необхідним є ділення вірою у Воскреслого Господа з іншими. Парафіяни будуть на вулицях і по домівках розповідати про свою зустріч з Христом і про діла, які Він чинить, а щопонеділка та щочетверга о 19:30 (від 12 квітня) проголошуватимуться мирянами і священиками євангелізаційні катехези для дорослих.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Вистава "Над нами у барці небесній пливе"

Нд Кві 4 , 2021


Вам може сподобатися

Breaking News