Великий різдвяний концерт “NOEL” у Львові

В умовах карантинних обмежень Парафія св. Йоана Павла ІІ зібрала музикантів різних конфесій з віддалених куточків України на третьому щорічному концерті “NOEL” (французькою мовою це означає “Різдво”).

Зал Центру ім. Довженка був максимально заповнений згідно з нормами. Трансляція в Інтернеті та на EWTN наприкінці Різдва принесла і продовжує нести послання Різдва Христового до тисяч людей. “Таємниця Різдва в кількох нотах” – це гасло концерту за словами його ініціатора та творця Павла Ковальчика (відповідального за Літургійну службу парафії св. Йоана Павла ІІ). Меценатом і благодійником концерту є архієпископ Мечислав Мокшицький.

Концерт став святом, що принесло Добру Новину. Перші пісні виражали адвентові мольби про Спасителя. Керигматичне послання представив о. Григорій (Гжегож) Драус: “Христос народився у Святій Землі, де є найнижча у світі депресія – земля нижче рівня моря. Ісус Христос сходить в такі глибини, низини, страждання і труднощі. Тому, можливо, ми іноді довго чекаємо на Нього”. Наступні пісні об’єднаних ансамблів (хору “Voice Orchestra” та ансамблю “Кана”) у сяйві радісного різнобарвного світла прославляли прихід Спасителя. Єпископ Едвард Кава, під час своєї промови, говорив про силу молоді, яка створила цей надзвичайний концерт. Він молився і благословляв музикантів та глядачів.

Повний запис концерту “Ноель” можна переглянути в Інтернеті.

о. Григорій Драус

Більше фото дивіться тут: drive.google.com

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Сімейний семінар від парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові

Ср Лют 3 , 2021
Заповнити анкету для участі можна ось за цим посиланням – Сімейний семінар.

Вам може сподобатися

Breaking News