Відкриття душпастирської опіки єврейської громади у парафії св. Йоана Павла ІІ

Екуменічний тиждень супроводжується Днем юдаїзму, а січень – також Днем пам’яті жертв Голокосту.

Усі ці заходи в парафії були заплановані на неділю, 24 січня. У Святій месі за єдність християн брали участь представники єврейської громади, які вірять в Ісуса-Месію, зберігаючи єврейські традиції. Були й інші люди єврейського коріння. У вселенській молитві представник євреїв просив про єдність усіх учнів Христа та зростання любові до єврейської спадщини серед християн. Прочитали також молитву, яку св. Йоан Павло ІІ вклав у Стіну Плачу в 2000 році. Зворушливим моментом стало спільне читання двох Заповідей любові, а також прослуховування співу з цими словами на біблійній мові – івриті. Після меси театр «Еммануїл» імені Кароля Войтили представив виставу «Ноктюрн Львівського гетто», присвячену знищенню євреїв. Театр виступав з цією виставою вже у багатьох містах Ізраїлю, і ось вперше в Україні – у Львові.

Відтепер постійною формою душпастирського служіння для єврейської громади буде неділя «Ранок з єврейським мистецтвом» для дітей у Центрі Св. Йоана Павла II.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Зустріч медиків, капелана і священиків, які опікуються хворими на COVID в інфекційний лікарні Львова

Ср Січ 27 , 2021
“Ісус каже: «Прийду». Важливим є бути поруч зі страждаючим” (св. Іван Павло ІІ до медперсоналу) 26 січня у приміщенні Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні відбулась різдвяна зустріч, яку провів капелан о. Григорій Драус з директором Сергієм Федоренком і медичним персоналом та священиками, що пройшли лікування й одужали та хотіли подякувати […]

Вам може сподобатися

Breaking News