Відпуст у львівській парафії св. Йоана Павла ІІ

Увечері 22 жовтня, в день спомину св. Йоана Павла ІІ, духовенство і вірні з парафій РКЦ у Львові, а також священики і миряни УГКЦ розділили радість відпусту в парафії св. Йоана Павла ІІ. Парафіяни і гості вщент заповнили каплицю, розташовану в південній частині міста, навпроти іподрому, де в червні 2001 року Святіший Отець Йоан Павло ІІ звершив дві Літургії.

Відпустову св. Месу очолив єпископ-помічник Едуард Кава.

Також єпископ освятив дзвін для нового храму св. Йоана Павла ІІ, стіни якого вже зведені. У 2016 році це місце освятив Державний Секретар Ватикану кардинал П’єтро Паролін, заклавши наріжний камінь святині.

Настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ о. Григорій Драус розповів про дзвін, який отримано в дарунок з Польщі:

«У 1949 році Примас Польщі Стефан Вишинський посвятив дзвони для парафії св. Архангела Михаїла у Варшаві. Тепер там вирішили встановити нові, більші дзвони, а дотеперішні нам подарували. Це досить символічний факт, бо св. Йоан Павло ІІ сказав, що не було б його на Престолі Святого Петра, якби не віра, витривалість і захист віри у кардинала Вишинського. То він захистив віру у Польщі, і таким чином виховав Кароля Войтилу, виховав його на Папу Римського. А завдяки св. Йоану Павлові ІІ прийшла релігійна свобода, було відновлено структури Католицької Церкви в Україні та в інших країнах Східної Європи. Клич: «Відкрийте двері для Христа!» здійснився на наших очах. І це зокрема символізує освячений сьогодні дзвін для нашої парафії».

[huge_it_gallery id=”8″]

Фото: Костянтин Чавага

http://rkc.lviv.ua

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Запрошуємо чоловіків поговорити про батьківство

Пн Жов 28 , 2019
Зустріч для чоловіків про батьківство. Проводить Віталій Тимань (0679763061) – батько дев’ятьох дітей, тренер tato.net. Середа, 30 жовтня о 19.30 на парафії св. Йоана Павла ІІ, Львів-Сокільники, Стрийська 6.

Вам може сподобатися

Breaking News