Візит до парафіяльного віслючка та овечок. Катехизація, проведена тваринами

На краю села Хоросно є ферма, де є відомі парафіянам св. Йоана Павла ІІ віслюк Фіона та овечки.

У Вербну неділю віслюк влаштовує в’їзд до Єрусалиму, і в цей день, який також називають Страсною неділею Господа, ягнята навчають про смирення Христа, готового віддати своє життя. Вівці також навчають дорослих та дітей у неділю Доброго Пастиря щодо євангелізації та пошуку загублених. Саме тому велика група дітей та дорослих відвідала ферму «Добре Діло» та знайомих їм тварин.

Катехизація згідно з принципами педагогіки гри: «Скажи мені, і я забуду, дозволь мені взяти участь, і я зрозумію, запам’ятаю, буду цим жити і передам іншим» з активізуючими методами навчання є найбільш ефективною. Діти, мабуть, назавжди запам’ятають катехизи з ферми.

о. Григорій Драус

Адміністратор

Next Post

Монастирський день у бенедиктинок для молоді з парафії св. Йоана Павла ІІ

Пт Лип 9 , 2021
Група молоді перебувала весь день в монастирі Бенедиктинок в Солонці біля Львова. Долучилися до повної програми монастирського дня: приймали участь в усіх молитвах, працювали на благоустрій і при квітниках. Сестра Бернадетта впровадила молодь в духовність бенедиктинської праці. Кожне найпростіше заняття є пошуком Бога, до котрого взиваєш в часі праці. о. […]

Вам може сподобатися

Breaking News