Візитація парафії Івана Павла ІІ (відео)

16 лютого єпископ Леон Малий із канцлером митрополичої курії о. Владиславом Гримським розпочали візитацію парафії, приєднавшись до молитви святого розарію, якою завжди моляться парафіяни перед ранковою месою.

Традиційно після Святої Меси відбувається короткий катехизис, який в цей день очолив єпископ. Темою була віра.

Єпископ згадав історію, яку розповів на конференції в році віри. Коли директор школи поскаржився його батькові, що учень Леон був єдиним, хто ходив до церкви, а у школі він як нуль, тоді батько мудро відповів: “Я електрик, і коли відбувається поломка на лінії, тоді треба шукати, де нуль. Нуль потрібен!” Ці слова були надруковані на газетці з оголошеннями парафії, і багато хто просив єпископа Леона про автограф.

Після Євхаристії владика Леон зустрівся із парафіяльною спільнотою на сніданку у парафіяльній залі.

Під час наступної Святої Меси єпископ охрестив маленького Максима. Місіонерський вимір виражався у святкуванні обряду прийому до катехуменату трьох дорослих кандидатів до хрещення. Азербайджанець Мамед, який народився в мусульманській родині, камерунська пара, яка постійно проживає у Львові, Доріс і Майкл висловили бажання наслідувати Христа і зростати до хрещення.

Подарунком від парафії були чаша, патена та набір богослужбової білизни для інших парафій. Парафія св. Йоана Павла ІІ сама потребує допомоги і будує церкву, саме тому вона ділиться отриманими дарами, бо “Бог ніколи не дозволить перевершити себе у великодушності”.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Приготування до Великого Посту. Відновлені старі традиції

Нд Лют 23 , 2020
Парафія святого Йоана Павла ІІ у Львові практикує давню традицію спалення верб або пальм з Вербної неділі. Цей попіл буде використано у Попільну Середу. Обряд відбувається у Масний Четвер, коли традиційно споживали багато їжі, від якої під час Великого Посту стримувались. За народною традицією, Масний Четвер (його ще називають “жирний”) […]

Вам може сподобатися

Breaking News