Волонтери для паломників, понад релігійні різниці

Молодь з України, що переживає своє паломництво в стилі Світових Днів Молоді, в яких не змогли взяти участь, отримали допомогу та підтримку від волонтерів з Канади і Великої Британії. 

Шотландська організація Sobhian’s Trust, яка роздає піци просто з печі у фургончику, коли дізнались про молодих паломників, пригостила за два дні більше двохсот людей. Вихідець з Лондону, волонтер Рахель, Таш і Левіс, коли довідались, що “приїхали молоді християни” з великою повагою та зацікавленістю служили паломникам.

Канадці, професіональні коміки Гіалауме Верметте та Маріе Веілетте, котрі товаришуть із Siobhian’s Trust, своїми виступами розвеселював також молодь. Паломники цілий день молились, а також євангелізували.

Важливим аспектом зустрічі біля костелу св. Йоана Павла ІІ у Львові був факт зустрічі християнської молоді з їхніми ровесниками, які їм допомагали, маючи прерізні погляди у справах віри та релігії. Це скеровує на стиль Днів Молоді до ідеї Папи Франциска, як зустріч єдності в різноманітті для будування мостів.

Волянський Віталій

Next Post

Польсько-український молодіжний форум у Любліні

Вт Сер 15 , 2023
Польсько-український молодіжний форум, що відбувся в Любліні з 5 по 12 серпня, зібрав учасників з різних міст та містечок України, а саме з Зарічан поблизу Житомира, Львова, Дрогобича та Івано-Франківська. Подія включала цикл тренінгів, маючи на меті підготовку молоді до реалізації групових міні-проєктів, спрямованих на вирішення соціальних проблем на місцевому […]

Вам може сподобатися

Breaking News