«Ви є нашими старшими братами у вірі» (св. Йоан Павло)

Jan Pawel-rabbi-toaff21-22 березня 2015 року відбудуться Світові дні молитви проти антисемітизму і нацизму. Захід носить екуменічний характер – проводять його різні церкви в 32 країнах світу.  

Наміром Днів Молитви є висвітлення цінностей коренів християнської культури, якими є Тора і єврейська духовно-моральна спадщин. Вимовними є слова апостола Павла: «Ізраїльтяни, їм належить усиновлення, і спадщина, і завіти, і законодавство, і богослужба, й обітниці; їхні отці, з них і Христос тілом, який над усім – Бог благословенний на віки» (Рим 9,4-5). Віра в Ісуса Христа запрошує нас до пізнання усіх Його коренів. Св. Йоан Павло сказав «Хто зустрічається з Ісусом Христом, зустрічається з юдаїзмом і його спадщиною»; а під час візиту до синагоги в Римі жартував:  «Синагога є ледве 2,5 км від Базиліки, а Петру ця дорога зайняла майже дві тисячі років».

Внаслідок відкинення християнства і його культури постала ворожнеча, проявом якої був жах нацизму і антисемітизму. Привело це до мільйонів невинних жертв. І в наш тяжкий час досвідчуємо, до чого веде агресія і ворожнеча.

Римо-католицька парафія св. Йоана Павла включається в цю екуменічну, всесвітню молитву. На Службі Божій будуть виконані традиційні співи єврейською мовою в сучасній аранжировці. Співи проводитимуть Наталія Вакшинська та Євген Тепер.

Запрошуємо в неділю, 22 березня 2015 року на 12.00 в каплицю Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка 35А).

о. Григорій Драус

097 517 06 42

rym.lviv.ua

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Єврейські та африканські мотиви в львівській латинській парафії

Пн Бер 30 , 2015
Єврейські мелодії та пісні у виконанні хору африканських студентів збагатили Літургії львівської римо-католицької парафії св. Івана Павла ІІ, яка через відсутність власного храму тимчасово збирається на молитви у каплиці Українського Католицького Університету. Настоятель парафії о. Григорій Драус в інтерв’ю для Радіо Ватикану розповів: Отець Григорій Драус також повідомив, що в […]

Вам може сподобатися

Breaking News