Виїзні парафіяльні табори на Закарпатті

Однією з форм допомоги дітям та їхнім батькам є виїзні табори. Так, європейський сімейний центр «Традиція» при парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові організовує літні табори на Закарпатті, у церковному осередку в селі Білка біля Хуста.

Організатори прагнуть до високої якості. Під час табору щодня проходить катехеза про заповіді Декалогу (в активній формі під час катехези руки зайняті витинанням та наклеюванням), Свята Меса, участь у курсах іспанської мови та уроках мистецтва. Якщо не купалися в басейні (на курорті, просто біля помешкань під звуки музики), то вирушали в подорожі, відкриваючи надзвичайну чарівність різноманітного Закарпаття. Відвідували ферму карпатських буйволів та оленів. Вивчали техніку виробництва різноманітних сирів від доставки молока до власне споживання сиру. Мандрівки замками Закарпаття відбувалися навіть уночі. Зустрічали схід сонця на сусідній горі.

Чекаємо нову групу в наступному таборі вже з 30 липня!

Волянський Віталій

Next Post

ІІ Європейська проща до св. Бенедикта

Пт Лип 14 , 2023
На краю парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові вже три роки діє монастир святого Йосипа сестер бенедиктинок. Настоятель отець Гжегож Драус постійно називає його серцем парафії та джерелом її духовності. Тісна співпраця, взаємні запрошення на парафіяльні та монастирські заходи, відвідини, паломництва на бенедиктинські свята визначають шлях збагачення парафії бенедиктинськими […]

Вам може сподобатися

Breaking News