«Вийти на зустріч нових людей і нових часів», – Радіо Марія про нову євангелізацію

5 грудня в парафії св. Йоана Павла II відбулась регіональна зустріч родини Радіо Марія. У Львові Радіо збирається вже вдруге.

Здійснювалась аудіотрансляція як через саме Радіо, так і відеотрансляція на парафіяльному YouTube каналі JP II TV.

Зустріч розпочалась з привітання директора Радіо Марія о. Олексія Самсонова, який завдяки сучасним засобам зв’язку мав можливість долучитись і промовляти до усіх зі студії, що в Києві:

«Радіо Марія, яке ви любите, для якого ви працюєте, допомагаєте, насправді потребує вашої молитви. Молитва – це душа Радіо Марія. Я переконаний, що сама Діва Марія заснувала своє радіо для того, щоб ми молилися. Так дуже часто говоримо про місію євангелізації, про те, що через хвилі Радіо Марія багато людей приходять до Бога, але також Діва Марія нас запрошує до молитви. І в наших ефірах ми завжди бачимо, що найбільше Радіо Марія слухають під час молитви в ефірі, коли є Розарій, коли є Служба Божа. І тому ця наша зустріч у Львові, це є зустріч також, щоби молитися. Дуже прошу вас про молитву за Радіо Марія, ось за цей момент, за всіх наших слухачів, за тих, хто телефонує до нас, за тих, хто просить про допомогу – ця молитва є вкрай необхідною, тому що переживаємо насправді важливий час, час приготування до Різдва, але водночас ми переживаємо час загальної тривоги, невпевненості. Навіть сьогодні вранці отримав телефонний дзвінок про те, що одна моя знайома знаходиться зараз під апаратом штучного дихання і це насправді важка ситуація. І що ми можемо робити як Радіо Марія, як волонтери? Звісно, молитися у цей час, щоби ця молитва підтримувала тих наших слухачів, які нас слухають, підтримувала на дусі, щоби насправді у цій темряві відчували радість буття, радість зустрічі з Богом і тому, думаю, сьогодні також ми збираємося тут у Львові в цій парафії, також біля наших радіоприймачів насамперед щоб через молитву, через нашу зустріч, через наші слова знову відчути Божу любов, якої нам так насправді дуже часто бракує, тому що закриваємося від неї нашими гріхами, нашою суєтою. Зараз цей час, власне, щоб досвідчити цю Любов».

Пізніше, під керівництвом сестри Люцини, у прямому ефірі ми почули різні свідчення парафіян та волонтерів Радіо Марія, яких об’єднала тема про нову євангелізацію.

Парафіяни представляли суть нової євангелізації на підставі досвіду своїх спільнот і діл, які св. Йоан Павло II назвав «плодами II Ватиканського Собору».

Подружні пари з неокатехуменальних спільнот говорили про відновлення сім’ї, усиновлення дітей і піклування про формування духовності дитини на засадах християнських цінностей. Підкреслили також, що регулярне слухання Слова Божого, Літургія та підтримка спільноти є силою для життя у вірі у сучасному світі, який активно пропагує антисімейні ідеї.

Представили також досвід Домашньої Церкви.

Соломія нам розповідала про Європейський Сімейний Центр «Традиція», який проводить всебічні розвиваючі заняття для маленьких діток і це є гарною допомогою для працюючих батьків. Також центрі діють спеціальні програми і для тих діток, мами яких працюють з ними вдома. Випускається парафіяльний журнал «Добра новина», який також став засобом допомоги в вихованні у вірі.

Почули свідчення сестри Світлани з новоутвореної у парафії спільноти «Фоколаре», котра допомагає через біблійну групу роздумувати над Словом Божим і втілювати Його в життя.

Чергові свідчення розповідали волонтери Радіо Марія, які ділилися своєю радістю бути в спільноті волонтерів і допомагати Богородиці в цій важливій справі євангелізації, яка ведеться через Її радіо. Самопожертва, простота серця волонтерів є секретом цієї радіостанції по всьому світу.

В наступній частині програми, вже поза ефіром, усі присутні мали можливість радісного спілкування в малих групках, де могли поділитись своїм розумінням заклику св. Йоана Павла II до нової євангелізації, чим вона є і як може реалізуватися.

Метою діяльності Радіо Марія є допомога людям, які намагаються знайти сенс життя у світлі Доброї Новини Ісуса Христа.

Через ефір Радіо Марія несе мир і злагоду у серця, родини та суспільство. Воно як простягнута рука, яка звертається до всіх людей доброї волі, щоб допомогти у скрутну хвилину і з довір’ям дивитися у майбутнє.

Радіо є рупором, через який слово від мовця досягає вух слухача – тож віра від слухання (Рим. 10,17).

Радіо Марія, за своєю природою, є місіонерським інструментом. Тому слухання радіо і залучення в його промоцію є проявом нової євангелізації. Катехизи, молитви, духовні діалоги через ефір можуть потрапити до тих, котрі не можуть з різних причин прийти до храму на Служби Божі чи реколекції. Які є самотніми чи зраненими через різні обставини. Радіо Марія може допомогти віднайти радість життя, огортаючи родинним теплом. Радіо можна слухати навіть виконуючи щоденні обов’язки.

Для допомоги в розвитку Радіо Марія на Львівщині, в парафії св. Йоана Пава II освячено приміщення під офіс для Радіо.

о. Григорій Драус

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

"Різдво для дітей"

Вт Гру 22 , 2020
У четвер, 24 грудня, о 18:30 – 19:30 у Центрі св. Йоана Павла ІІ відбудеться “Різдво для дітей” – щоб діти дізнались і навчились, що відбувається у свята і як можна святкувати. Вхід вільний. (Стрийська 6, Сокільники). Інфо: 097 517 06 42.

Вам може сподобатися

Breaking News