Як ми доєдналися до святкування єврейського Нового року (фото)

Організація спільного збору по толерантності «Рош hа-Шана – єврейський Новий рік» в єврейській національній групі «Алеф Бет Гімел». 

В гостях у дітей побували: Благодійний Фонд Бней Бріт «Леополіс» ім. Еміля Домбергера, настоятель римо-католицької парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові та в’язничний капелан Римо-католицької Церкви в Україні о. Григорій Драус з гостем із Іспанії, міжнародні організації «Leopolis –Humanitäre Hilfe für die Ukraine e.V.» (Німеччина) і «Les loges du Bnai Brith France» (Франція), християнська громада «Drzewo oliwne» (Польща).

На Рош hа-Шана усі разом виконали найвеличнішу міцву Тори – слухання трублення шофару. Баранячий ріг – це спомин про жертвоприношення Авраама, в кінці якого на вівтар було покладено ягня. Шофар також нагадує про подвиг віри Авраама. Барух Ата Адонай Елоhейну мелех ha-олам ашер кідшану беміцвотав вецівану лішмоа коль шофар. Благословенний Ти, Господь Бог наш, Цар всесвіту, котрий освятив нас своїми заповідями і повелів нам слухати звуки шофару.

УРош hа-Шана вирішується доля кожної людини на майбутнє. Нехай на святковому столі буде багато яблук та меду – щоб наступний рік був солодким і добрим, щоб у кожній родині, країні та світі панували мир і злагода.

 

Нехай запишуть нас в Книгу Життя на наступний рік!

Хай буде нам посланий солодкий рік!

Хай будемо головою, а не хвостом!

Хай множаться  наші заслуги, як зерна в гранаті!

Світлана Крук і її дочка Веронікa

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Більше сотні парафіян поїхали на зустріч з Папою

Нд Вер 23 , 2018
112 осіб розпочали паломництво від парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові на зустріч з Папою Франциском. Серед паломників – священик, троє семінаристів та семеро монахинь. Символом паломництва від парафії св. Йоана Павла ІІ є об’єднаний прапор Ватикана і України з парафіяльним лого, проектом храму, гербом Львова і адресованим трьома […]

Вам може сподобатися

Breaking News