Який твій досвід у церкві?

фото-300x200Який твій досвід у церкві? Чи є ти цією сіллю, що не вивітрилася, тим світильником, що підтримує світло Слова у третьому тисячолітті? Відповіді на ці та безліч інших питань шукали віряни 5 травня на проспекті Свободи у Львові. Тут відбулася п’ята зустріч з нагоди року віри у рамках проекту Велика Місія, що проходить одночасно на 10 тисячах майданів світу. Організатором Великої Місії у Львові став Римсько-католицький душпастирський осередок блаженного Йоана Павла.

о. Григорій Драус: Люди, які проходять мимо, які багато років чи ніколи не були зацікавлені ніякою службою, ніякою проповіддю, зупинились, щоб слухати. Тому нам потрібно виходити на вулицю і зустрічатися з сучасною людиною.

Ми тут чуємо, що на різних куточках цієї площі просуваються всякі речі: тут хтось рекламує концерт, тут хтось пропонує телефони. А чому ми не маємо бути тут присутні? Ми віримо, що маємо щось більш цінне, ніж концерт, телефони чи комп’ютери.

Дуже добре є те, що на цю місію приходять родинами: і священики, і миряни із малими дітьми. Це показує, що зустріч з Ісусом Христом дійсно преображає життя і чинить можливим, щоб існувала християнська родина, яка має дітей, яка передає віру своїм дітям. І це є вирішальним для світу, для сучасної людини. Ліпше є виходити на вулицю і навіть часом помилятися, робити щось недосконало, ніж спокійно собі помирати за закритими дверима.

Ця зустріч не буде останньою, як планувалося: зараз стало відомо, що надалі вони відбуватимуться 7, 9 і 14 травня у церкві Стрітення Господнього. І хочеться сподіватися, що зерно Слова Божого, посіяне тут, знайде свій благодатний грунт і проросте на славу Богові новими паростками віри і любові.

Автор фото та тексту: МАРІЯ ХОРУНЖА

http://love-s.org/2013/05/yakyj-tvij-dosvid-u-tserkvi/

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Проповідь архиєпископа Мечислава Мокшицького під час зустрічі зі спільнотами Неокатехуменальної дороги м. Львова

Ср Тра 15 , 2013
Дорогі Брати і Сестри, молоді євангелізатори! Я дуже схвильований, бо перший раз зустрічаюсь з вашими спільнотами і одночасно радіюйсь, бо бачу, що священики мають плоди свої праці  В історії Церкви час від часу відновлюється дух Христового послання апостолів на весь світ – на майдани і вулиці, щоб шукати людей і […]

Вам може сподобатися

Breaking News