Європейський сімейний центр “Традиція”: хто ми і чим займаємося

Європейський Сімейний Центр “ТРАДИЦІЯ”, це багатофункціональний навчально-рекреаційний центр, який діє на регулярній основі на благо сімей міста Львів. Назва “традиція ” (з латинського “traditio”) означає “передавати”. Прагнемо передавати цінності і добре навчати.

Він працює при парафії Йоана Павла ІІ вже 3 рік. За цей невеличкий час нам вдалось організувати чудові заняття, свята, заходи, табори, зустрічі, консультації та ще багато заходів для наших парафія, та для мешканців нашого міста.

Перед обличчям багатьох загроз для родини у нашому часі, такими як: масові розлучення, покинуті діти, злочинність нелітніх, домашнє насилля, алкоголізм, наркоманія, зростання підліткового суїциду, війна – неможливо залишатися байдужим. Тому допомога родині втілилася у відкритті і діяльності Європейського Сімейного Центру «ТРАДИЦІЯ».

Насамперед, для нас є важливим на заняттях це духовний, молитовний зріст. Кожен наш день розпочинається з молитви. І в основі є катехези, релігійних розповідей, пісень, підготовки до Великодня, свято Миколая, Різдва, День Всіх Святих, Три Царі та ін.

Також проводимо різноманітні заходи на традиційні народні свята:день Матері, день Батька, День Вишиванні, День Незалежності, День прапору, та ін .

Зокрема, робота центру має свої напрямки:

1) Заняття для дітей дошкільного віку:

– Розвиваючі заняття для малят 2-3 роки;

– Міні-садок для діток від 4-7 років (також відкритий для діток з аутичними розладами);

– Підготовка до школи, вечірня школа;

-Також триває підготовка до турніру з шахів для діток школи АВС.


2) Для школярів:

Шахи, танці, музика, образотворче мистецтво, англійська, логопедичний супровід, також логіка, українська мова, акторське мистецтво, казкотерапія.


3) При цетрі функціонують:

-Художня майстерня де дітки постійно беруть участь в конкурсах;

-Кабінет Логопеда індивідуальні заняття;

– Літні табори з виїздом в Карпати.

Крім уроків і занять проводимоні народження для діток, різні святкування. Разом розважаємося та весело проводити час, граємо в рухливі ігри, проводимо час на вулиці.

Соломія Марущак

https://www.facebook.com/

https://fb.watch/

Волянський Віталій

Next Post

Театральний табір при парафії – з 19 по 23 червня

Ср Тра 31 , 2023
Денний театральний табір при парафії св. Івана Павла ІІ проводитиме свою першу п‘ятиденку з 19 по 23 червня (9:00-18:00). До табору приймаються діти віком 6-12 років. Діти забезпечуються 3-разовим харчуванням, перебувають під опікою кваліфікованих педагогів. Приблизний розклад табірних занять першої п‘ятиденки (можливі зміни): Понеділок: – похід в кінотеатр «Горіховий» (Lviv […]

Вам може сподобатися

Breaking News