З Італії на СДМ 2016 у Кракові через Львів

DSCF1439Група паломників з італійського міста Івреа проклала свій шлях на Світові Дні Молоді у Кракові через Львів, де загостила на запрошення парафії св. Йоана Павла ІІ.

Вранці 27 липня місцем молитви італійської молоді стала розташована в центрі міста греко-католицька церква Преображення Господнього, де гостей привітав і поблагословив настоятель храму о. Ярослав Чухній. Парафіяни запросили паломників на каву з тістечками. Далі молоді італійці разом з представниками парафії св. Йоана Павла ІІ подалися з євангелізаційною програмою на площу Ринок. Того ж дня італійські паломники відвідають митрополичу базиліку і виступлять з концертом у Почесному консульстві Ізраїлю у Львові, а 28 липня зустрінуться на молитві з пацієнтами психіатричної лікарні по вул. Кульпарківській, – розповів настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ о. Григорій Драус.

Костянтин Чавага

DSCF1431

DSCF1441

DSCF1443

DSCF1445

DSCF1452

DSCF1454

DSCF1462

DSCF1466

DSCF1470

DSCF1477

DSCF1479

Про наших паломників на ватиканському радіо:

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Концерт єврейської пісні італійських католиків для львів’ян

Чт Лип 28 , 2016
Увечері 27 липня група паломників з італійського міста Івреа, яка поїхала на Світові Дні Молоді у Кракові через Львів, виступила з концертом єврейської пісні в Почесному консульстві Держави Ізраїль в Західному регіоні України. Цей захід організували Всеукраїнський єврейський благодійний фонд «Хасед-Ар’є» та римо-католицька парафії св. Йоана Павла ІІ. До присутніх […]

Вам може сподобатися

Breaking News