З турботою про православних братів

16 листопада у Міністерстві Юстиції – Департаменті з питань виконання кримінальних покарань – відбулась зустріч керівництва Служби з представниками Душпастирської Ради при Мін’юсті  (голова ради о.Григорій Драус та о.Віктор Яценко).

Темою зустрічі було «Дотримання принципів релігійної свободи». На жаль ситуація зараз така, що в ряд установ не допускаються капелани від Української Православної Церкви, не зважаючи на те, що у в’язницях є численні вірні цієї Церкви, та навіть побудовані силами капеланів каплиці, часто як  окремі будівлі.

В ході зустрічі о.Григорій підкреслив, що державний урядовець зобов’язаний діяти виключно в рамках закону, і не виявляти при цьому своїх особистих переконань, в тому числі і релігійних. Керівництво обіцяло вирішити цю проблему і слідкувати за дотриманням прав на релігійну свободу. Представники інших Церков в плані в’язничного служіння підтримало Українську Православну Церкву в їхньому служінні серед осіб позбавлених волі.

Катерина Шандигаєва,
Керівник Бюро Голови Душпастирської ради з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі Міністерства Юстиції України.

 

 

 

Адміністратор

Next Post

29 листопада - вистава театру "Еммануїл"

Пт Лис 26 , 2021

Вам може сподобатися

Breaking News