Закінчилась друга зміна театрального табору при парафії

Ось і закінчилась друга зміна (від 9 до 13 серпня) театрального табору при Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

П’ять днів були надзвичайно насичені та цікаві! Разом з дітками ми побували на багатьох екскурсіях по Львову, молились у катедрі, відвідалиу зоологічний притулках для тварин, підземеллі Гарнізонного храму, кінологічному центрі у Великих Мостах, Високому замку, історічному музеї та музеї-домі Франка.

А ще чимало цікавих майстер-класів, запальних танців, і звичайно, катехез та пісень від отців Григорія та Лукаша, а також семінаристів. А ще ми знайомились із культурами різних країн, вчили пісні англійською, болгарською та естонською. Із театральною програмою та концертом відвідали Будинок престарілих, де діти могли подарувати власноруч зроблені відкритки бабусям, а також порадувати їх своїми талантами та любов’ю!

10 серпня в храмі відбулось вінчання, і молоду пару привітали діти – учасники табору.

Це мій перший табір, де я була аніматором! Чи було це так легко? Не зовсім. Але це було на 10000%, ба й більше, класно, весело та чудово!

Сніжана Федорович

Адміністратор

Next Post

Табір, який навчав віри і культури та чинити добро

Ср Сер 25 , 2021
Театральний табір, що відбувався у парафії св. Йоана Павла ІІ від 16 по 20 серпня, мав історико-краєзнавче спрямування. Діти відвідали музей-аптеку, етногафічний музей, а також музей Андрея Шептицького. Кожне відвідування музею супроводжувалося екскурсоводом, який проводив екскурсію, відповідно до віку дітей. Кульмінацією стала поїздка до музею Звенигорода. Цей новiтньо-сучасний музей справив […]

Вам може сподобатися

Breaking News