Запрошуємо на дитячий карнавал

Дитячий карнавал плюс біблійне дійство “Пурім” перед початком Великого посту влаштують 10 лютого у львівській парафії св. Йоана Павла ІІ.

«Карнавал у перекладі з італійської означає «прощатися із м’ясом», тому ці заходи проводяться саме перед початком Великого посту. У Святому Письмі сказано, що потрібними є і час посту, і час радості», — пояснює настоятель парафії о. Григорій Драус.

Девіз карнавалу: «Коли вчишся, що маєш стати героєм». У програмі: ігри, танці, веселощі. Карнавал буде також чудовою нагодою для пізнання нових методів у виховному процесі, — вважають організатори. Проводитиме захід Європейський сімейний центр “Традиція”. Відбудеться дійство у парафіяльній каплиці (Львів-Сокільники, Стрийська, 6).

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

ПАСТИРСЬКЕ ПОСЛАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ХВОРОГО A.D. 2019

Нд Лют 10 , 2019
Возлюблені хворі брати і сестри! Всечесні Отці та Богопосвячені Особи! Возлюблені Брати і Сестри! Завтра, у всій Вселенській Церкві, ми будемо святкувати XXVII Всесвітній День Хворого, який цього року супроводжується словами Євангелія Святого Матвія: ” Даром отримали —даром давайте”. У цьому короткому ствердженні Христа ми бачимо завдання, поставлене кожному віруючому, […]

Вам може сподобатися

Breaking News