Запрошуємо на ходу вулицями Львова з реліквіями блаженного Якуба Стрепи

Сердечно запрошуємо на хресну ходу вулицями Львова з реліквіями бл. Якуба Стрепи в суботу, 11 вересня, о 9:30 від храму св. Антонія до катедри.

Візьмуть участь священики, монахині і вірні з усієї Архидієцезії, а особливо учасники Днів Молоді.

 

 

Шановні Отці та Богопосвячені Особи!

Улюблені Брати і Сестри!

Євангеліє нинішньої неділі описує дуже зворушливу сцену. Ось до Ісуса приводять глухонімого, а зібрані люди від його імені просять Божого Сина покласти на нього руки і зцілити його. Прохання, висловлене людьми, принесло дар зцілення і викликало велике захоплення у людей, які з подивом сказали: «Він добре все робить: глухим дає слух, а німим – мову».

У важкий час пандемії, яку ми переживаємо протягом кільканадцятьох місяців, нам потрібно, як людям з сьогоднішньої Євангелії, підійти до Ісуса і з вірою попросити Його про її закінчення. Сам Ісус заохочує нас до цього, коли каже: «Просіть, і буде вам дано».

Як спільнота Львівської Архідієцезії ми хочемо занести до Бога це прохання за заступництвом нашого Покровителя блаженного Якова Стрепи. Приводом для цього стануть урочистості на його честь, які цього року випадуть на суботу 11 вересня. Як завжди в цей день ми зберемось у санктуарії святого Антонія Падуанського у Львові, де о 930 відбудеться молебень біля реліквій, а згодом почнеться процесія вулицями Львова до Катедри, де об 1100 візьмемо участь у Святій Месі.

Запрошую всіх вас як єдину спільноту, не лише засвідчити нашу віру, але й в один голос просити про закінчення пандемії, а також дякувати за 30 років відновлення структур нашої Церкви та двадцятиліття візиту до нашого міста святого Йоана Павла ІІ.

Прошу Отців Деканів організувати автобусне паломництво від кожного деканату на це святкування, щоб таким чином була представлена уся Архідієцезія. Львівські парафії запрошую взяти участь у процесії, так само, як це відбувається під час святкування Урочистості Божого Тіла. Нехай прибудуть хоругви та феретрони, літургійна служба, парафіяльні групи, діти та молодь з кожної парафії.

В тому ж часі відбуватиметься черговий Архідієцезіальний з’їзд молоді, на який сердечно запрошую. Водночас прошу священиків та катехетів про всіляку допомогу у тому, щоб молодь могла прибути на цю зустріч.

Нехай спільна молитва, піднесена з вірою, буде свідченням нашої віри, тому що, як каже Господь Ісус: «Хто визнає Мене перед людьми, того Я визнаю перед Моїм Отцем».

На це велике паломництво до мощей блаженного Якова благословляю всім серцем: В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь.

 

Львів, 2 вересня 2021 року

№ 383 / 2021

+ Мечислав Мокшицький

                                                                                Архієпископ Митрополит Львівський

Адміністратор

Next Post

"Як я став вільним від залежностей"

Пт Вер 3 , 2021
Конференція – свідчення “Як я став вільним від залежностей”, Дім св.Йоана Павла ІІ, неділя, 5 вересня, 17:00, www.ua.sa12.org

Вам може сподобатися

Breaking News