Запрошуємо в Панаму… через Польщу

22-27 січня відбуватимуться Світові Дні Молоді в Панамі.

До Панами прибуде понад 250 тисяч молоді з 155 країн світу. 23 січня прилетить Папа Франциск. На завершальній Службі 27 січня очікується 800 тисяч учасників. Молодь відвідає Панаму і сусідні країни, братиме участь у концертах, розмовлятиме у групах, буде сповідатися і молитися на міжнародних Службах, що відправлятимуться різними мовами, слухатиме катехези. Приймаючі в своїх домівках сім’ї допоможуть пізнати оригінальність латинської культури і переживання віри.

Відстань не дозволяла нам взяти участь у Світових Днях Молоді, як це було у 2016-му в Кракові. Щоб “доторкнути” духа зустрічі в Панамі, в Ястжембю (біля Кракова, Польща) відбудеться цілонічне чування з телемостом з Панами. Тисячі учасників, молитви і концерти, пряма трансляція з Панами і слухання Папи Франциска дозволять відчути себе наче в Південній Америці! Отож запрошуємо на зустріч, в якій відчуємо дух Світового Дня Молоді в Панамі.

Деталі виїзду на молодіжну зустріч до Польщі:

25.01. о 17:00 – виїзд зі Львова, прибуття до м. Жешув, нічліг у сім’ях.

26.01. – виїзд до Кракова, 19:00 – прибуття до м. Ястшембє Здруй на цілонічну  зустріч, що включає участь у Євхаристії, концертах, телеміст з Панамою.

27.01. 0 06:00 –  виїзд, повернення додому під вечір.

Вартість подорожі: 25 євро+40 злотих.


Просимо зголошуватись за номером телефону: 097 795 1366

Деталі на сайті організатора зустрічі: www.mlodzidlamlodych.pl

Виїзд організовує парафія св. Йоана Павла ІІ.

о. Гжегож Драус

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Великий різдвяний концерт Noel у катедрі

Вт Січ 22 , 2019
Великий різдвяний концерт NOEL у Львові! Ми передамо вам усю таємницю народження Спасителя в музичному форматі! Цього вечора звучатимуть всі жанри музики у виконанні оркестру, хору і нашого гурту «Lux Mundi». Буде щось неймовірне! Отож у п’ятницю, 1 лютого, о 19:30 в латинській катедрі – великий різдвяний концерт. Запрошуємо всіх […]

Вам може сподобатися

Breaking News