Жива Біблія в руках. Як впровадити дітей у зацікавлення Словом Божим

Активізуючі методи навчання керуються  принципом: «Скажи мені, а я забуду, покажи мені – зрозумію, дозволь взяти участь – запам’ятаю, буду тим жити і навчу інших». Саме «дозволь взяти участь» може бути ключем успішного навчання.

Активізуючі методи педагогіки гри можна застосовувати також і в релігійному навчанні. За допомогою недорогих, доступних вдома предметів, намагаємося показувати біблійні тексти. Дитина, роблячи паперові предмети або приймаючи участь в якійсь грі, яка пов’язана з біблійним словом, є настільки задіяна, наскільки вмикає свої почуття, щоб Слово залишилося в ній глибоко. Ці дійства називаємо «динамікою».

Парафіяльний Сімейний центр «Традиція» (від латинського «tradіtio» – передавання) проводить активізуюче навчання для дітей і допомагає батькам, вчителям та аніматорам застосовувати ці методи.

Зустрічі відбуваються при каплиці св. Йоана Павла ІІ, Львів – Сокільники, вул. Стрийська 6 (перша зупинка за автовокзалом у напрямку “Ашану”).

В п’ятницю, 1 березня, о 19:15 відбудеться черговий курс «Як представляти дітям Біблію за допомогою паперу та гри». Щосуботи об 11 год запрошуємо дошкільнят. В рамках дитячої творчої студії в неділю о 17:00 діти пізнаватимуть традиції біблійного, єврейського свята Пурім. Активно переживемо історію, описану в Книзі Естер. Запрошуємо.

Дизайнер: Юрій Підлисецький

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Чим житиме парафія на цьому тижні

Вт Бер 5 , 2019

Вам може сподобатися

Breaking News