Зустріч медиків, капелана і священиків, які опікуються хворими на COVID в інфекційний лікарні Львова

“Ісус каже: «Прийду». Важливим є бути поруч зі страждаючим” (св. Іван Павло ІІ до медперсоналу)

26 січня у приміщенні Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні відбулась різдвяна зустріч, яку провів капелан о. Григорій Драус з директором Сергієм Федоренком і медичним персоналом та священиками, що пройшли лікування й одужали та хотіли подякувати Богові й медикам за своє видужання.

Канцлер о. Владислав Гримський прочитав Євангеліє та вручив від Архієпископа Мечислава Мокшицького грамоти подяки директору, а також лікарям Наталії Смолинець і Людмилі Гринів, які особливо піклувалися про пацієнтів, в тому числі і священиків. Диплом подяки отримала також медсестра Наталія Козак, дбайливо керуючи середнім медичним персоналом. Отці Володимир Мищич та Роман Гордій освятили приміщення, де усі, разом з пастором Василем Каличаком, молилися за особисті наміри і хворих. Ламання оплатка розпочало братерську агапу. Розмовляли про досвід виходу з хвороби і переживання коронавірусу у духовному вимірі. Вказували на важливість прикладу Церкви в дотримуванні карантинних норм і боротьбу з розповсюдженням COVID.

У зустрічі взяв участь Ігор Берник, який лікував о. Марека Ростворовського. о. Марек, дяка Богові, після дальшого лікування в Польщі вже вийшов з лікарні.

Священнослужителі побажали медичним працівникам, їхнім сім’ям та родинам здоров’я, сил, мужності, витримки, Божої опіки та ласки у всіх їхніх добрих справах в ім’я порятунку життя людей.

У справі душпастирської опіки хворих на COVID-19 можна звертатись до капелана

о. Григорія Драуса (097 517 06 42).

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

26-й номер парафіяльної газети

Сб Січ 30 , 2021

Вам може сподобатися

Breaking News