Зустріч Тезе у Львові

Дорогі друзі!

Вітання зі Львова! Ми хочемо повідомити Вас про те, що цієї весни для участі в Тезе не обов’язково їхати закордон, достатньо завітати до Львова, адже тут із 27 квітня по 1 травня відбуватиметься регіональна зустріч Тезе.

Дати зустрічі співпадають із офіційними травневими вихідними, тож, якщо у Вас ще немає планів на ці дні, то запрошуємо до реєстрації. Це можна зробити до 20 квітня за посиланням.

Нижче подаємо основну інформацію.

1) Програма зустрічі

Попередня програма зустрічі розміщена на веб-сайті www.taize.fr/lviv. Вже готуються більше 20 семінарів на різні теми. Львів також готує цікаві культурні пропозиції для учасників.

2) Практична інформація

Практична інформація, яку ви прочитали перед реєстрацією, залишається дійсною. Тепер ми можемо підтвердити, що внесок за участь не перевищить 800 грн – для тих, хто зареєструється до 27 березня!

3) Організація груп для участі у зустрічі

  • Якщо Ви знаєте когось, хто планує організувати групу для зустрічі, або, якщо Ви готові це зробити, будь ласка, зв’яжіться з нами якомога швидше електронною поштою.
  • Список контактів людей, які організують групи, буде опублікований на веб-сайті. Якщо Ви хочете, щоб Ваше паломництво оголошувалося на цій сторінці, зв’яжіться з нами електронною поштою.

4) Фільтр для фото у Фейсбуці

Вже понад 1000 молодих людей, зареєструвались як учасники або волонтери. Важливо також проінформувати ваших друзів про можливість участі у зустрічі у Львові. Саме тому з’явилася нова функція: фільтр для аватарки у Фейсбуці.

Також запрошуємо Вас слідкувати за новинами у нашій сторінці у Фейсбуці.

5) Візити в Україні

Цього тижня команда волонтерів зі Львова відвідає декілька українських міст. Брат та волонтери (з Англії, Франції, Німеччини та України) проведуть інформаційні зустрічі та разом молитимуться з молоддю піснями з Тезе.
Зустрічі будуть у таких містах:
– Херсон в єпархіальному управлінні УПЦ Свято-Духівського кафедрального собору (вул. Преображенська 36)
– Київ: четвер 15 березня о 19.30 у римо-католицької парафії святого Олександра у м. Києві (вулиця Костьольна, 17)
– Ужгород: четвер 22 березня

Детальна інформація на нашій сторінці у Фейсбуці.

Якщо Ви бажаєте запросити нас у своє місто, напишіть нам про це на пошту.

6) Taize Флешмоб на Ринку.

3 березня відбувся флешмоб волонтерів на площі Ринок у Львові. Опісля ми зробили перше “сімейне” фото усіх, що працює над підготовкою зустрічі.
Переглянути відео можна на нашій сторінці у Фейсбуці.

7) Плакат

Онлайн доступний також плакат, який можна розмістити у церквах, школах, молодіжних центрах або надіслати іншим через емейл.

Дякуємо, що ви з нами!

Якщо у Вас виникли будь-які запитання щодо Вашої реєстрації, зв’яжіться з командою прийому. Якщо маєте запитання щодо програми зустрічі або представлених нижче проектах, будь ласка, пишіть безпосередньо на [email protected].

Благословненного Вам тижня! Щиро,
команда підготовки.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Майстер-клас для дорослих і дітей

Сб Бер 24 , 2018
Запрошуємо у неділю, 25 листопада, на педагогічний майстер-клас для дорослих і дітей. Ich kann nur gutes über die Lieferung, nimmt das Ansehen dieses Medikamentes oder das Menschen schon immer gerne auf etwas gekaut haben. Die Qualität der Erektion kann davon zeugen, vertrauen heutzutage auf www.pillede.com oder etwaige Symptome fachlich abklären […]

Вам може сподобатися

Breaking News