Зустріч в’язничних капеланів на парафії

1 грудня у парафії св.Йоана Павла ІІ у Львові відбудеться зустріч пенітенціарних капеланів різних конфесій, котрі приходять до в’язниць в Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Волинській та Закарпатській областях.

У кожній в’язниці по кілька конфесій регулярно проводять служіння спрямоване на духовне і моральне відновлення в’язнів. Пандемія обмежила способи діяльності, однак капелани продовжують працю через онлайн зустрічі і благодійну допомогу. Як душпастирська праця впливає на засуджених і як можна удосконалити закони про релігійне служіння в в’язницях, особливо в час пандемії? В конференції візьмуть участь голова християнської міжконфесійної ради – о.Віктор Яценко (УПЦ) та голова Душпастирської ради при Міністерстві Юстиції о.Григорій Драус (РКЦ), а також капелани православних, протестанських і католицьких Церков, капелан мусульманський та представники Західного Міжрегіонального управління виконання покарань.

Середа, 1 грудня, 10:00 – 14:00 Центр Парафії св.Йоана Павла ІІ у Львові, Сокільники, Стрийська 6, тел.0975170642

Адміністратор

Next Post

Адвентовий вінок власноруч

Вт Лис 30 , 2021
З 28 листопада починається період Літургійного року, який називаємо Адвентом. Це час, який нас об‘єднує в очікуванні Різдва. Адвентовий вінок символізує запалене світло надії. Чотири свічки – це чотири тижні Адвенту, що наближають радісні свята Різдва Христового, або біблійні чотири тисячі років очікування на Спасителя, або пророків, які звітували прихід […]

Вам може сподобатися

Breaking News