Зустріч з бр. Георгом зі спільноти Тезе у Львові

Дорогі друзі,

У часи випробувань, крізь які проходить Ваша країна, ми хочемо бути ближче до Вас. Ми в Тезе – так само, як багато інших людей – співпереживаємо українському народові та єднаємось з вами в молитвах, за усіх жертв насилля, за те щоб війна та кровопролиття нарешті скінчились, а також за всіх, хто працює на майбутнє миру, справедливості, свободи та гідності.

На знак солідарності, Брат Алоїс разом із кількома братами спільноти здійснить паломництво до Росії, Білорусі та України.

Молодь з різних європейських країн долучиться до паломництва, аби разом помолитися за мир у правді та справедливості, та розділити радість Воскресіння Господнього разом із місцевими християнами. Подробиці щодо перебування у Києві (15-18 квітня 2015) та Львові (19 квітня 2015) будуть опубліковані найближчим часом.

Ті з вас, що бажають помолитись та поспілкуватись із братами з Тезе та молоддю з інших країн, яка приїде на прощу, запрошуються на наступні заходи, відкриті для всіх без попереднього запису:

  • середа, 15 квітня: вечірня молитва у костелі Св. Олександра (біля Майдану)
  • п’ятниця 17 квітня: вечірня молитва у соборі Воскресіння Господнього (біля станції метро Лівобережна).
  • субота, 18 квітня: по обіді – зустріч та вечірня служба у Преображенському соборі (біля станції метро Іподром)
  • неділя 19 квітня: по обіді – молитва у церкві Преображення Господнього, м. Львів

Точний розклад з’явиться незабаром на сайті Тезе.

Молоді люди з України, які бажають взяти участь повністю у всій програмі паломництва разом з братами та молоддю з інших країн з 15 по 19 квітня, можуть писати на скриньку [email protected] для отримання детальної інформації та запису.

Брат Георг з Тезе скоро відвідає Львів. Всіх, хто бажає допомогти з підготовкою паломництва до Львова, запрошуємо взяти участь в одній з наступних зустрічей:

  • п’ятниця, 27-го лютого о 19:00 : Молитва з піснями Тезе та організаційна зустріч у храмі Св. Анни
  • ­ субота, 28-го лютого о 10:00: організаційна зустріч в УКУ Collegium (вул. Козельницька 2а).

Потребуємо помічників для зустрічі молоді з інших країн; підготовки молитов (спів, гра на музичних інструментах, оздоблення приміщення та ін..); шукаємо провідників, організаторів відвідин, зустрічей; також потрібна допомога у транспортному забезпеченні; пошуку житла та розселенні; приготуванні їжі, чаю, виготовленні плакатів із вказівками та ін.

Якщо у вас не виходить прийти на ці зустрічі, ви можете написати емейл на info.taize.lviv@gmail.com або зателефонувати братові Георгу з 22-го лютого до 2-го березня за номером +380 63 840 1376.

Дякуємо за гостинність, виявлену до молодих паломників з різноманітних країн, що приїдуть до України. Більшість з них буде в Україні вперше і ,ймовірно, матиме багато питань. Мета їхнього візиту – познайомитись із багатством християнської традиції та української культури. Після трьох днів у Києві, молоді люди з різних країн приїдуть до Львова у неділю 19-го квітня о 6:30 ранку (головний залізничний вокзал). Було б добре, якби ви змогли забрати їх з вокзалу, пригостити сніданком та провести до церкви, де їх чекатимуть на літургію о 9:00 чи 10:00 (в залежності від парафії). По обіді, о 15:00 відбудеться молитва Тезе у церкві Преображення Господнього. Ввечері вони з радістю проведуть час з вами. На ніч їм потрібно лише тепле спальне місце та вечеря. У понеділок 20-го квітня паломники поїдуть додому поїздом, літаком чи автобусом. Будь ласка, надішліть нам емейл із вашою точною адресою та контактними даними на [email protected], а також вкажіть, чи зможете ви забрати своїх гостей з вокзалу 19-го вранці.

Дякуємо за вашу допомогу!

До скорої зустрічі!

З любов’ю у Христі,

Брат Георг

Пригадуємо, що в пятницю 13 березня о  19.00 в каплиці ФБФ УКУ (Хуторівка 35 а) молитовна зустріч з піснями Тезе. (о 18.30 Служба)

 

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Запрошуємо на майстер-клас «Як пережити час Посту з дітьми? Добрі, старі традиції доступні сучасній дитині»

Чт Лют 26 , 2015
Католицька парафія св. Йоана Павла запрошує на майстер-клас «Як пережити час Посту з дітьми? Добрі, старі традиції доступні сучасній дитині» Як у кожну неділю, разом проведемо час після Службу. В найближчу неділю (1 березня) покажемо, як можна відкрити дітям значення і зміст часу посту через ігри, вироби з паперу та […]

Вам може сподобатися

Breaking News