Зустріч зі знаком Божої Любові, яким є образ Ісуса Милосердного Відвідини ікони Ісуса Милосердного

Римсько-католицька парафія св. Йоана Павла II спільно з Духовно-пасторальним відділом УКУ та Рухом Світло-Життя і Католицьким Скаутами Європи  запрошують вас на молитовне чування, яке відбудеться під гаслом «Милосердя,проявлене на хресті».

У 1931р. Ісус з’явився у видінні до сестри Фаустини . “Увечері, коли я була в келії, — пише у Щоденнику – я побачила Господа Ісуса у білих шатах. Одна рука піднесена для благословення, а друга торкалася шат на грудях. Зі складок одягу на грудях виходили два великі промені, один червоний, а другий блідий. Через хвилину сказав мені Ісус: намалюй образ згідно з малюнком, який бачиш, з підписом: Ісусе, довіряю Тобі. Хочу, щоб цей образ був урочисто посвячений у першу неділю після Великодня, ця неділя повинна бути святом Милосердя”

Папа Франциск проголосив 2016 рік-Ювілейним роком Милосердя.  Папа сказав: Я часто задумувався над тим, як Церква може зробити очевиднішою свою місію бути свідком милосердя. Це шлях, який розпочинається з духовного навернення. І ми повинні ступити на цей шлях. Саме тому я вирішив проголосити Надзвичайний Ювілей, у центрі якого буде Боже милосердя. Це буде Святий Рік Милосердя. Ми бажаємо прожити його у світлі Господнього слова: “Будьте милосердні, як ваш Отець” (Лк 6, 36).

З цієї нагоди за ініціативи Архієпископа Мечислава Мокшицького розпочалося паломництво ікони Божого Милосердя по всіх парафіях Львівської архидієцезії. 10 квітня 2016 року у Львівській Митрополичій базиліці  у Львові розпочалось паломництво цього образу.

18 квітня о 18.00 год. ікона буде впроваджена на парафію св. Йоана Павла II, котра діє в каплиці Філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету  у Львові (вул. Хуторівка 35а). Далі відбудеться  велике чування біля образу Божого Милосердя. Під час чування зможемо почути свідчення колишніх в’язнів про Боже Милосердя. Також буде особливий час близькості з Євхаристійним Ісусом під час Адорації Пресвятих Дарів, під час неї буде можливість сповіді.

О 7.00 год. буде Утреня  (ранкова молитва).

О год. 14.00 Равин Сіва Файнерман прочитає лекцію «Бог – справедливий чи милосердний?».

Завершення молитви о і передання ікони в іншу парафію о год. 16.00

 

Програма перебування ікони Божого Милосердя:

 

Понеділок 18 квітня

18.00  Впровадження ікони   католицькими скаутами,    Свята Меса. Проповідь о. Ігор  Петюх(УКУ)

19.30  Літургія Слова  – о.Томаш Трацький (Варшава)

20.30  Молотовні співи (гурт «Територія душі» греко-католицька парафія св. Климентія Папи

21.00 співи єврейські (Наталія Вакшинська)

22.00-07.00  Чування «Милосердя, проявлене на  хресті» (проводить Рух Світло-Життя)

Вівторок 19 квітня:

07.00 Утрення, Далі молитва індивідуальна.

13.00  греко-католицька молитва «Шостий час»(УКУ)

14.00  конференція «Бог– справедливий чи милосердний?» Рабин Сіва

Файнерман (заступник головного рабина України юдаїзму Прогресивного)

15.00  Година Милосердя

16.00  Завершення

Публікація2

Публікація3

www.rym.lviv.ua

097 517 06 42 о. Григорій Драус

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Равин під іконою Божого Милосердя

Нд Кві 17 , 2016
Заступник головного равина України юдаїзму прогресивного, равин Сіва Файнерман прочитає лекцію в рамках відвідин Ікони Ісуса милосердного в Римо-католицькій Парафії св. Йоана Павла ІІ. Треба пам’ятати, що ця подія вписується у стиль святого покровителя парафії, котрий, відвідуючи римську синагогу, сказав: «Ви, євреї, є нашими старшими братами». Равин Сіва Файнерман відомий […]

Вам може сподобатися

Breaking News