Звернення Архиєпископа Мечислава Мокшицького у зв’язку з наближенням І Всеукраїнського Євхаристійного Конгресу

 
Львів, 3 травня 2012 року
 
 
 

ЗВЕРНЕННЯ
   Глави Конференції Римсько-Католицьких Єпископів на Україні
    Архієпископа Мечислава Мокшицького

      у зв’язку з наближенням І Всеукраїнського Євхаристійного Конгресу

  в Римсько-Католицькій Церкві в Україні
До Духовенства,
    Осіб Богу посвячених
   та Вірних Римсько-Католицької Церкви в Україні
 
        Божий люд, що зветься Христовою Церквою, скеровує свою увагу, думки та серце до небесних висот, вдивляючись в Месію, який після перемоги над смертю здіймається угору (пор. Ді 1, 9-11). Йдучи до «свого Отця й Нашого Отця» (пор. Йо 20,17), Спаситель не «покинув нас в людській недолі» (префація) і не залишив нас сиротами (пор. Йо 14, 18). Як і обіцяв, є на землі в своїй Церкві «по всі дні аж до кінця світу» (Мт 28, 20), а саме в літургійних діях, […] чи також, особливо в євхаристійнних постатях (SC 7). Таким чином прославлений Ісус, попри те, що вознісся на небо, є присутній у кожній миті історії, тобто є поруч з кожною людиною: вчора,  сьогодні і на віки.
          Вже протягом багатьох тижнів Римсько-Католицька Церква в Україні підготовлюється до особливого свята сакраментальної присутності Ісуса посеред свого люду, яким буде І Всеукраїнський Євхаристійний Конгрес. Початок  Конгресу заплановано на найближчу суботу в столичній Київській Катедрі. Далі свято Євхаристії відбуватиметься в окремих парафіях. Церемонія закінчення Конгресу матиме місце у Львові, в неділю 3 червня, очолить її Генеральний Вікарій Святішого Отця Бенедикта XVІ у Ватикані Кардинал Анжело Комастрі.
          У Львівській Архідієцезії, в цих виняткових та надзвичайних обставинах, створюючи можливість якомога більшій кількості вірних взяти участь в Урочистості закінчення Євхаристійного Конгресу, прошу всіх душпастирів, щоб – так як це було раніше узгоджено – найближчу недільну Святу Месу відправити в суботу ввечері.
          Разом з Пастирями Римсько-Католицької Церкви в Україні від щирого серця заохочую всіх Вас щедро черпати Божі ласки в цьому благодатному часі. Нехай участь в святкових церемоніях та євхаристійних адораціях зміцнює Вашу віру в живого Ісуса Христа, нашого Господа і Вчителя, прихованого в Євхаристії.  Бажаю Вам відчути захоплення з присутності Бога, який є володарем часу і місця та перебуває в Церкві. Бажаю теж досвідчити того, що приймаючи спасенну Христову Їжу з чистим сумлінням і палаючим серцем, саме «Бог є нашою силою»(пор. Іс 49, 5), непорушною твердинею і гарантом успадкування небесної Вітчизни.
           Усіх, хто під час Євхаристійного Конгресу зміцнюватиме і поглиблюватиме свої відносини з Господом, який живе і спасає з цілого серця благословляю.
 
 
                                                                       Архієпископ Мечислав Мокшицький
Львівський Римсько-Католицький Митрополит
 
 
 

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Міжнародний день захисту дітей

Вт Тра 29 , 2012
                         З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, запрошуємо Вас на міжконфесійну молебень, організатором котрої виступає "Рух за життя" ("Pro life"). Програма заходу подана нижче.

Вам може сподобатися

Breaking News