Звернення Владики Мечислава Мокшицького перед виборами до Верховної Ради України. 

Архієписком Мечиславв Мокшицький. фото Андрій Маковецький
Архієписком Мечиславв Мокшицький. Фото: Андрій Маковецький

Архієпископ  Мечислав Мокшицький

просить Вас  у цей день молитися
про добрі і справедливі вибори в Україні.
Дорогі у Христі Брати і Сестри!

Останні місяці в долі України є вкрай тривожні. На площах, вулицях наших міст і сіл, в місцях праці та родинних домівках замислюємося, дискутуємо над подальшою долею нашої Батьківщини. Ці жваві дискусії вказують на те, що нам не байдуже, яким буде шлях розвитку України. Чи будемо ми жити в мирі, якого всі так прагнемо? Проте, замало лише дискутувати, оскільки на словах не збудуємо вимріяного майбутнього. Слідом за словами повинні йти дії, підтверджені нашими щирими намірами. Мешканці України мають нагоду перейти від слів до вчинків. Маю на увазі обов’язок голосування.Вимагає він конкретного і відважного вибору, через який стаємо по стороні правди і добра. Лише на такому фундаменті можна будувати майбутнє нації і її велич.

Тож у дусі відповідальності за теперішнє і майбутнє, будучи вірними Римсько-Католицької Церкви, підімо на вибори і віддаймо свій голос за тих, хто не задля своєї слави, але заради добра інших хоче взяти відповідальність за долю України. Беручи участь у виборах станьмо співвідповідальними за нашу Вітчизну.

Дякуючи Вам за виконання свого громадянського обов’язку, прошу і надалі молитися про мир в Україні та огортати своєю молитвою всіх жертв воєнних дій.

Нехай благословить нас Всемогутній Бог: Отець і Син і Святий Дух. Амінь.

 + Мечислав Мокшицький

Глава Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Відпуст у парафії святого Йоана Павла ІІ або парафія племені Балуба...

Пт Жов 24 , 2014
Звук шофару, розпочав спів Літанії до св. Йоана Павла і святкову Євхаристію. На цій відпустовій Літургії процесійна хода пішла дуже далеко – аж до конгійського племені Балуба, звідки походять дві новоохрещенні африканські студентки. Львівська Римо-Католицька Парафія святого Йоана Павла, що діє в стінах Українського Католицького Університету (факультет на Хуторівці) святкувала […]

Вам може сподобатися

Breaking News